O firmie

Aquafit Polska

jest dostawcą rozwiązań w zakresie wytwarzania bezpiecznej wody pitnej i użytkowej oraz energooszczędnych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów, półfabrykatów i części w Europie, dzięki czemu możemy projektować i produkować urządzenia w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Głównym przedmiotem działalności są systemy uzdatniania wody. Marka Aquafit to przede wszystkim kompaktowe urządzenia zmiękczające przeznaczone dla gospodarstw domowych. Ścisła współpraca z biurami projektowymi, opinie naszych klientów, a także zdobyte dotychczas doświadczenie i wiedza umożliwiają nam nieustanne udoskonalanie i rozszerzanie oferowanych produktów. Obecnie oferujemy kompleksowe rozwiązania problemów z zanieczyszczoną wodą dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów komercyjnych zapewniając użytkownikom wsparcie techniczne i wieloletnie gwarancje.

Polski producent zmiękczaczy i uzdatniaczy
Polski producent zmiękczaczy i uzdatniaczy

Wiążąc plany z dalszym dynamicznym rozwojem, nieustannie myślimy o przyszłości. Naszym priorytetem jest więc ochrona środowiska naturalnego, aby zapewnić kolejnym pokoleniom komfortowe warunki życia. Poszerzyliśmy ofertę o ekologiczne źródła ciepła i systemy grzewcze, a także wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła (rekuperacje). W naszym asortymencie znajdują się urządzenia i produkty najbardziej wartościowych europejskich marek w branży grzewczej i wentylacyjnej, których produkcja pozostawia najmniejszy ślad węglowy.

Łącząc uzdatnianie wody z energooszczędną produkcją ciepła oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów od niedawna wprowadziliśmy do swojej oferty produkty dla domowych basenów, zewnętrznych i wewnętrznych. Najwyższej jakości filtry, pompy i pozostała technika basenowa spełniają oczekiwania i standardy najbardziej wymagających użytkowników.

Nasze produkty są dostępne w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce. W przypadku braku dostępności w hurtowni w Twoim mieście, prosimy o kontakt w celu wskazania najbliżej dostępnego punktu sprzedaży.

Polski producent zmiękczaczy i uzdatniaczy